Ubytovanie Štrbské pleso

Celková kapacita nášho penziónu je 8 dvojposteľových izieb a 2 apartmány čo znamená 20 pohodlných postelí. V apartmáne je k dispozícii rozkladacia pohovka kde sa komfortne vyspia ďalšie 2 dospelé osoby.

Stravovanie

Pripravujeme chutné a bohaté bufetové raňajky s čerstvo pripravovanými teplými jedlami, domácimi pomazánkami a sladkými pokušeniami. Večeru pripravujeme na objednávku ako servírované menu. Dúfame, že si nás zamiluješ a budeš sa k nám vracať každý rok a podelíš sa o svoje kulinárske zážitky aj so svojimi priateľmi.

Relax

Milý priateľ k dispozícii Ti je vírivka vyhriata na 37 stupňov, suchá sauna, ktorá je v priebehu 60 minút vyhriata na 90 stupňov a príjemne prehreje celé telo. Masáže na objednávku od našej masérky Aďky. Takže si určite nenechaj uniknúť naše služby v mini wellness a rezervuj si svoj privátny vstup čo najskôr.

S výhľadom na Vysoké Tatry

Aspoň takto na diaľku sme si Ťa dovolili privítať a teraz by sme Ti radi ukázali čo všetko je pre Teba u nás prichystané:) Penzión poskytuje ubytovanie v útulných izbách so sociálnym zariadením, TV, balkónom s výhľadom na Vysoké Tatry a jazero Nové Štrbské pleso. Ráno máme pre Teba prichystané domáce bufetové raňajky s domácimi koláčmi, pomazánkami a každé ráno si doplníš energiu omeletou, párkami alebo miešanými vajíčkami. Dovolenka je aj o relaxe a oddychu a preto si Ti dovoľujeme ponúknuť služby nášho mini wellnessu – suchá sauna, vírivka, masáže, ktorý je Ti k dispozícii na objednávku.

V prípade, že hľadáš bazén a ďalšie wellness procedúry vieme odporučiť a nasmerovať Ťa do blízkych wellness centier v hoteli SOREA Trigan alebo v hoteli Borovica.

V zime sme pre Teba prichystali skibus, ktorý Ťa vyvezie priamo k lyžiarskym vlekom a samozrejme aj naspäť do Tvojho penziónu Pleso. Ďalšie lyžiarske strediská sú vzdialené len 25 km – Tatranská Lomnica.