Chata Pleso - Vysoké Tatry ubytovanie

Štýlová chata s krbom v tichom lese

Chata Pleso je situovaná v krásnom horskom prostredí Vysokých Tatier, neďaleko obce Tatranská Štrba, v rekreačnej osade Tatranský Lieskovec. Dovolenku si tu vychutnajú najmä milovníci turistiky, prechádzok, cykloturistiky, hubárčenia ako aj skvelej lyžovačky. TOP lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso spolu s menšími známymi ski centrami v Lopušnej doline a Lučivnej ponúkajú svoje upravené zjazdovky na lyžovačku do neskorej jari. Po celodennej turistike alebo lyžovačke si môžete dopriať relax v bazénoch s termálnou vodou v blízkom AquaCity Poprad alebo kúpalisku Vrbov. Za návštevu stoja aj neďaleké historické mestá Levoča, Kežmarok a Spišská Nová Ves, ako aj dominantný Spišský hrad zapísaný v Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Celková kapacita je 11 osôb. V chate sa hostia môžu ubytovať v dvoch 2-lôžkovýchjednej 3-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej izbe, ktoré sú vybavené manželskými posteľami ako aj samostatnými lôžkami. Príjemný oddych a relax si tu môžete dopriať v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom a rádiom s CD prehrávačom.

Súčasťou chaty je aj plne zariadená kuchyňa, vybavená plynovým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a štýlovým barovým pultom . Hosťom sú v objekte k dispozícii aj rôzne spoločenské hry ako napríklad šípky, stolný futbal či stolný tenis.

Pred chatou sa na rozľahlej upravenej záhrade nachádza altánok s príjemným posedením a ohnisko, kde si môžete opekať špekačky alebo uvariť chutný guláš. Pohodlne zaparkovať Vaše autá je možné hneď pri chate, v zime prosím použite na cestu k nám aj snehové reťaze.

Vysoké Tatry ubytovanie za vynikajúcu cenu v našej chate Pleso.