Stravovanie

Bufetové raňajky

Milý priateľ s radosťou Ti ponúkame ochutnať naše bufetové raňajky, ktoré s láskou pripravujeme každé ráno od 07:30 - 10:00 hod.. Pochutnáš si na kvalitných šunkách, salámach, syroch, čerstvej zelenine, cereáliach atď. Naozaj musím vyzdvihnúť naše sladké pokušenia ako aj domáce pomazánky, pre ktoré si nás dúfam zamiluješ a budeš sa k nám vracať každý rok a podelíš sa  o svoje kulinárske zážitky aj so svojimi priateľmi.

Večera - servírované jednotné menu

Milí naši hostia na objednávku /deň vopred/ Vám radi pripravíme chutnú večeru /hl. jedlo + múčnik/ aby ste hlavne v zime nemuseli ísť opäť do mrazivého večera hľadať reštauráciu ale vychutnali si útulné prostredie našej kaviarne a ochutnali kvalitnú kávu, pivko alebo vínko. Večeru podávame v čase od 18:00 - 20:00 hod..

Večerné posedenie v bare

Ako si si určite všimol naša jedáleň obsahuje aj prekrásny krb a malý barový pult kde podávame vynikajúcu kávičku Carrarro, vínko Topoľčianky, čapovaný Pilsner Urquell a iné tekuté dobroty. Otvorené máme minimálne do 22:30 hod. v mimosezóne a v sezóne do 24:00 hod., potom už musíme trošku zregenerovať aby sme sa o Vás mohli na druhý deň opäť postarať v plnej sile a zdraví:).